Ceník

Akční balíčky pro hotel Central a Domeček,Lučina 2021 : 

 

Balíček Pá – Ne : 1500 Kč, 3 dny, polopenze , 2x 50min WELLNESS nebo 60min krytý bazén  

Balíček Čt – Ne :  1800 Kč, 4 dny, polopenze , 2x 50min WELLNESS nebo 60min krytý bazén 

Balíček Ne – Čt :  2100 Kč, 5 dnů, polopenze , 2x 50min WELLNESS nebo 60min krytý bazén  

Parkovné , wifi zdarma !!! 

- Prodej dárkových voucherů

-  Dítě do 1 roku zdarma

Všeobecné, platební a storno     podmínky

Příjezd:

Centrální recepce Resortu Libverdahotels je v Hotelu Centrál. Zde probíhá přihlášení k pobytu (check-in, od 16:00) i odhlášení (check-out, do 10:00).

Platební podmínky:

Při objednání pobytového balíčku přes www.libverdahotels.cz je klientovi zaslán informační email s platebními podmínkami. Úhrada pobytu musí být provedena bankovním převodem před nástupem klienta na pobyt. Po úhradě daného pobytového balíčku je klientovi zaslán voucher s termínem pobytu.

Storno podmínky:

Naše společnost po zakoupení pobytového voucheru umožňuje klientům, v případě že nemohou na pobyt nastoupit, změnu termínu ubytování nebo popřípadě změnu voucheru (který je přenosný na třetí osobu) a namísto daného klienta může přijet jiný jím pověřený klient. Naše společnost peníze za zakoupené vouchery klientům nevrací.

Dárkové Vouchery

Resort Libverdahotels nabízí k zakoupení dárkové vouchery (dárkové poukazy). Voucher může být vystaven na konkrétní pobyt, jméno (obdarovaného) anebo hodnotu. Standardní doba platnosti voucheru je 12 měsíců.Po uhrazení Vám jej pošleme e-mailem. Pokud si přejete zaslání poštou, bude účtováno poštovné ve výši 150 Kč.Voucher není možné vrátit ani vyměnit za peníze.V případě uplynutí doby platnosti voucheru je možné požádat o jeho prodloužení. Poplatek za prodloužení je 150 Kč za každé 2 měsíce doby prodloužení.

Nekuřácké prostory

Všechny pokoje i prostory lázeňských budov jsou nekuřácké. V případě porušení může být účtována pokuta 1.000 Kč, která je splatná v den odjezdu hosta z Resortu.Pokoje jsou vybaveny hlásiči kouře.V případě, že se jedná o soukromý pobyt a dochází k opakovanému porušení zákazu kouření, pobyt hosta může být ukončen a následně je informována rodina či příbuzní

ADRESA Resortu

Libverdahotels a dependance; Společnost Bohemia Gold s.r.o.

Lázně Libverda 143, 463 62

Telefon: +0420 702075595

Email: recepce@libverdahotels.cz

web       www.libverdahotels.cz