Wellness studio - Masáže

   

 • KLASICKÁ MASÁŽ
 • Popis: Klasická masáž odstraňuje únavu a posiluje regeneraci organismu. Tato procedura se uplatňuje zejména při onemocnění pohybového aparátu (např. při utišení bolesti). Je doplňkem léčby tam, kde je nutné uvolnit stuhlé svaly, ošetřit bolestivé kontraktury nebo připravit klienta na léčebný tělocvik. Pro dosažení lepšího efektu se doporučeje před masáží prohřátí těla, např. koupelí. Proto se zpravidla masáž plánuje v návaznosti na koupel. K masáži se používají nedráždivé emulze, parafínový olej či speciální gely. Masáž celého těla je pak po stránce rehabilitační, tak i relaxační mnohem příjemnější a užitečnější než částečná masáž. Klasická masáž částečná je praktikována pouze na vybrané části těla, kterou preferuje klient.
 • Indikace: Uvolňuje stuhlé svalstvo, pomáhá při regeneraci po pracovním nebo sportovním výkonu, navozuje pocit úplné relaxace, napomáhá k lepšímu prokrvení svalů a vazivového aparátu, pozitivně ovlivňuje lymfatický systém, odsraňuje stres, napětí a únavu, urychluje odplavování toxických látek, pomáhá při migrénách, zmírňuje potíže se spánkem.
 • Výsledný účinek: Budete se cítit uvolnění, odpočinutí, zrychlí se rekonvalescence po fyzické námaze a odstraní se bloky kolem páteře.
 •  Kontraindikace: Křečové žíly na dolních končetinách, těhotenství, stavy mimořádné únavy a vyčerpání organismu, pooperační stavy v dutině břišní a hrudníku, postižení kůže chorobným zánětem, nádorová onemocnění, problémy srážlivostí krve a kornatění tepen, onemocněním žlučníku a močových cest, u těžkých poruch prokrvení a krvácivých stavů.
 • Cena: částečná masáž: 30 min. - 290,-
 • Cena:Celková masáž : 60 min. – 550,

                  

 • lávové kameny

  Popis: Masáže horkými lávovými kameny byly již odpradávna praktikované na Havajských ostrovech. Základy této terapie spočívají v použití speciálních technik v kombinaci s nahřátými lávovými kameny. Vibrací a teplem ovlivňují lávové kameny, někdy též nazývané horké kameny, energetické dráhy v těle, proto mají  terapeutický a relaxační účinek.

  Indikace: Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje tělo, postupně prohřívá celé tělo, napomáhá detoxikaci organismu, vyrovnává energii v těle.

  Výsledný účinek: Masáž dokonale uvolní tělo, mysl a zbaví Vás stresu a napětí. Teplo a speciální masážní techniky velice blahodárně působí na unavené a bolestivé svaly, klouby, záda, krční páteř, revmatismus, křeče, stres a nespavost.

  Cena: Lávové kameny celkové 60 min.- 550,- / částečné 30 min. – 290,-

   

   TĚLOVÉ PEELINGY

  Řadí se mezi základní metody očisty těla a duše. Pod - statou je jemná masáž přírodními látkami, při níž dochází k odstranění starých a odumřelých kožních buněk, povzbuzení krevního oběhu, výživě pokožky a obnovení mladistvého vzhledu pokožky.                   Cena : 60 min. – 550,-

   

  MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ SE ZÁBALEM

  Popis: Med je nestarší přírodní produkt používaný ke slazení a léčení lidí. Med obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Med se nanese na pokožku a specifickými hmaty (pumpováním, rolováním atd.) se tělo masíruje. Tímto způsobem jsou vysávány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života a přesouvají se na povrch pokožky. Struktura a barva medu na zádech se tak mění podle druhu a množství vyloučených toxinů. Při terapii se používá přírodní tekutý med bez chemických přísad.

  Indikace: Vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu nebo stáří, při nervových poruchách a stavech neklidu.

  Výsledný účinek: Přes nervové zakončení zad se stimuluje činnost orgánů. Dochází k uvolnění, relaxaci a detoxikaci organismu.

  Kontraindikace: alergie na med, infekční onemocnění, těhotenství a kožní onemocnění - lupénka, atopický ekzém.

  Cena: částečná 30 min. – 290,-

   

   ČOKOLÁDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ SE ZÁBALEM

   Popis: Masáž je opravdovým pokušením pro všechny milovníky její nádherné vůně. Součástí je relaxační zábal z pravé čokolády. Čokoláda má výborné relaxační a regenerační účinky. Obsahuje velké množství antioxidantů, skvěle tonizuje a hydratuje Indikace: Čokoládová masáž působí na city, stimuluje tvorbu endorfinu a serotoninu, zvlhčuje a vyživuje naši pokožku, je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů, tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty, má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích toxických látek.

  Výsledný účinek: Budete se cítit uvolněn, zrelaxovaní a zbavení stresu. Zlepší se nálada a pokožka je sametově hebká.  Kontraindikace: alergie na čokoládu, akutní horečnatá onemocnění, zánětlivá a plísňová onemocnění kůže. 

  Cena: částečná 30 min. – 290,-

   

 

       AROMA MASÁŽ

 • Popis: Léčebné metody, které které využívají působení vůní, se obecně označují jako aromaterapie. V kombinaci s masáží, kdy je pokožka masírována kvalitními éterickými oleji, má znásobené účinky. Můžete si vybrat vůni, která Vám je příjemná nebo na základě porady s masérem, vhodná při určitých zdravotních nebo duševních obtížích.
 • Indikace: Působí pozitivně na kůži a svalové podkoží, kde se ukládá energie, která se postubně během následujících několika hodin uvolňuje do celého těla.
 • Éterické oleje: citrónová tráva - posiluje organismus a tiší bolest hlavy, levandule - uklidňuje nervové napětí a je antidepresivní, cedrové dřevo - harmonizuje organismus, zázvor - uvolňuje svaly a pomáhá při revmatismu a celulitidě.
 • Výsledný účinek: Budete uvolněni, odpočinutí a zbavení stresu.  Kontraindikace: kožní defekty v místě aplikace, horečnatá onemocnění, alergie na určité druhy bylin, těhotenství.
 • Cena: částečná aroma masáž : 30 min. – 290,-
 • Cena: celková aroma masáž: 60 min. - 550,-

     

      BAŇKOVÁNÍ

 • Popis: Masáž baňkami je starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let a dodnes velice známá, uznávaná a rozšířená. Tato technika je jedna z nejúčinějších na stuhlé svaly, partie zad a krku, ale i na onemocnění trávicího, dýchacího a pohybového aparátu. Dochází k odstranění jedů z tělesných tekutin a lepšímu prokrvení tkáně. Dle potíží se baňky buď přikládají na určitá místa nebo se s nimi masíruje.
 • Indikace: Bolesti páteře, onemocnění dýchacích cest, poruchy krevního tlaku, otoky, záněty kloubů a revmatické potíže.
 • Výsledný účinek: Přináší velkou úlevu při napětí v oblasti páteře - způsobené narušením funkce vnitřních orgánů. Nepřímo působí přes jednotlivé reflexní zón
 •                                   Cena: 30 min. – 290,-